Kate, tregon linjat e përsosura pas lindjes

Kate
Hudson ka treguar trupin e saj te tonifikuar derisa ajo ka bërë një selfie në të
brendshme

Ajo ka punuar shumë për t’i kthyer format e saj pasi që lindi fëmijën e tretë, rreth një vit më pak më parë.

Kështu që kur stilisti i saj lansoi kampanjën e saj më të re për kompaninë e tij për të veshjeve të brendshme, ku Kate Hudson duket e lumtur me trupin e saj pas lindjes.

Ajo ka shpërndarë dizajnët e dizajnerit të saj të hënën në mëngjes ku nëna e tre fëmijëve ka treguar belin e saj të hollë dhe të brendshmet e saj seksi. /GazetaExpress/

close