Kaq bukur i rrinë Egzonës kompletet e kaltra

Egzona po lë pa mend me këto komplete të kaltra.
Egzona është e njohur për publikun si bashkëshortja e këngëtarit të njohur Albatrit Muçiqit.  
Dyshja ka vite që janë martuar, e tani janë prindër të tre fëmijëve, shkruan Kosovarja. 


Për Egzonen thuhen çdo herë fjalët më të mira, kjo pasi që ajo gëzon respekt të madh nga gjithë ata që e njohin familjen e Nystret Muçiqit.
Ajo komentohet shpesh për stilin e saj të veshjes, e sidomos për elegancën e theksuar që i reflekton çdo herë.
Ngjashëm e bukur dhe elegante është shfaqur edhe sot. Padyshim që me këto komplete të kaltra Egzona do iu pëlqejë gjitha femrave.


close