Ja si i shpëton dhëmbëve të luaneshës ky qen i egër

Vizitorët e një parku kafshësh në Zimbabve të Afrikës ishin dëshmitarë të një pamjeje të pazakontë.

 

Luanesha kishte mbërthyer me dhëmbë një qen të egër dhe bëhej gati ta mbyste, transmeton lajmi.net.

Kur mendohej se luanesha e kishte mbytur qenin e egër, u zbulua se ai ishte duke u shtirur. Sapo luanesha humbi disi kontrollin, qeni i egër ia doli që t’i shpëtojë nga dhëmbët

Ndiqeni videon e mëposhtme për të kuptuar më shumë. /Lajmi.net/

 

close