Ish bashkëshortja e futbollistit Xhemjali, del në borë e mbështjellur veç në peshkir

Erjona Sulejmani doli gjysmë e zhveshur në fotografinë e fundit.

Ish-bashkëshortja e futbollistit Blerim Xhemajli, Erjona Sulejmani erdhi shumë atraktive në fotografinë e radhës.

Ajo ka publikuar një imazh, në të cilin u shfaq në ballkon e mbuluar vetëm me peshqir dhe nuk e ndiente fare të ftohtit.

Fotografia e saj e realizuar në Saint Moritz nuk kaloi pa u komentuar nga ndjekësit e saj të shumtë. /Lajmi.net/

——————————————–
Ju pëlqeu “Ish bashkëshortja e futbollistit Xhemjali, del në borë e mbështjellur veç në peshkir”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

close