I thanë që aderoi në PDK, Eliza Hoxha pi kafe me Uran Ismailin

Në mediat online qarkulloi lajmi se artistet kosovare, Burbuqe Berisha, Zake Prelvukaj dhe Eliza Hoxha iu kanë bashkuar Partisë Demokratike të Kosovës

Por, ato përmes një shkrimi kanë mohuar këtë gjë përmes rrjeteve të tyre sociale, duke u shprehur që nuk i takojnë asnjë subjekti politik dhe se nëse një gjë e tillë do të ndodhte, atëherë ato ta bënin publike, përcjellë Indeksonline

Megjithatë këngëtarja dhe arkitektja e suksesshme Eliza Hoxha këtë punë e la me kaq. Ajo ka postuar së fundmi një fotografi në profilin e saj Instagram ku shihet bashkë me ministrin e Shëndetësisë, Uran Ismailin

Ndërsa ka shkruar: “Kafe n’mahallë mas 8 Marsit me shokun dhe Ministrin… Tha: m’fal + pse bre s’po vjen nime n’PDK?!… I thash: Hajt se men’oj

close