I ofrojnë 500 euro, e dashura e Feros “i mbyll gojën ofruesit” me përgjigjen: Une me 500 euro …(Foto)

Arbenita Ismaili dhe Fero janë kthyer në një ndër çiftet më të komentuara dhe të pëlqyera nga publiku.

Dyshja që kur e bënë publike lidhjen e tyre nuk kanë ngurruar që ta bëjnë dedikime dhe deklarata dashurie në rrjete sociale. Arbenita është shumë aktive në “Instagram” ku publikon shpesh foto e video të ndryshme dhe kur i mbarojnë fotot për të postuar, modelja simpatike publikon një foto të tillë me peshqir në kokë dhe robdeshamber. Të paktën kështu shkroi ajo në foton e postuar në Instagram “kur të mbarojnë fotot”, por një fans i Feros ka tentuar të bëjë shaka me një batutë që nuk i ka pëlqyer aspak Arbenitës.

“A po ja çel bacit pak, ti jap baca 500 Euro”, ka shkruar ai duke nënkuptuar të zhvishet për të dhe modelja e la me gisht në gojë me përgjigjen e saj.

close