I dashuri i ri? Era shumë e afërt me këtë këngëtar britanik…

Të reja duket të ketë edhe nga Era Istrefi dhe kur flasim për risi, nuk e kemi fjalën vetëm për projekte muzikore.

Këngëtarja e njohur e cila tash e një kohë është në vazhdimësi në lëvizje po ngrit pikëpyetje për një lidhje të re.

Janë fansat e këngëtares në rrjete sociale ata të cilët po aludojnë për romancën e Erës me kolegun e saj nga label-i, artistin britanik Julian Perretta.

Dyshja, të cilët nuk janë në lidhje me të tjerë po shihen në vazhdimësi bashkë dhe postimet e miqve të përbashkët që vënë çiftin në fokus kanë krijuar dyshime mbi raportin.

Aktualisht, as nga Era e as nga 29 vjeçari Perretta nuk ka ndonjë konfirmim por na mbetet të presim. /Prive.al

close