I dashuri i Dua Lipës në qendër të vëmendjes me qorapet e shapkat e ndryshme në EMA

Anwar Hadid sërish kthen sytë kah ai me përzgjedhjen e veshjes që ka bërë.

Anwar ka shoqëruar mbrëmë të dashurën e tij, Dua Lipën, në eventin e MTV për Europe Music Awards.

Këtë event e ka hapur vetë këngëtarja me një performancë fantastike të këngës së saj më të re, “Don’t start now”.

Ndërsa gjatë mbrëmjes ajo ka kaluar kohën nën shoqërinë e Anwar, i cili kishte sërish një veshje të çuditshme, shkruan Gazeta Express.

Derisa Dua dukej mjaft elegante pranë tij, ai kishte mbathur vetëm shapke, dhe atë të ndryshme në secilën këmbë.

E njëjtë ka vepruar edhe me qorapet, ku në njërën këmbë ka veshur të bardha ndërsa në tjetër në ngjyrë të zezë.

Dua dhr Anwar kanë filluar lidhjen e tyre në muajin qershor, pak kohë pasi Dua i ka dhënë fund lidhjes gati 5-vjeçare dhe modelin Isaac Carew.

Ndërsa tani ajo po përgatit albumin e saj të dytë, i cili ështpë konfirmuar nga vetë ajo se do të dalë vitin e ardhshëm./Gazeta Express/

close