Horoskopi ditor 2 Prill 2019

DASHI
Nese jeni ne nje lidhje sot do iu duhet te merrni nje venim mjaft te rendesishem nga i cili do perfitoni si ju ashtu edhe partneri. Shume shpejt do i shihni gjerat me sy tjeter dhe do jeni me optimiste. Beqaret nuk do kene fare deshire te sakrifikojne lirine e tyre. Do jete nje dite si gjithe te tjerat. Dielli do iu ndihmoje te permiresoni financat, por ju do keni edhe tendence te shpenzoni shume.

DEMI
Nen ndikimin e Marsit do perballeni me disa situata te sikletshme ju qe jeni ne cift. Gjithsesi mos u shqetesoni sepse do i kaloni pa problem ato dhe ne mbremje do te rindizet pasioni. Per beqaret nuk do jete dite me fat dhe nuk do kete takime interesante. Ekilibri buxhetor do te mbrohet. Disa do jene me te favorizuar dhe do kene nje permiresim te ndjeshem te te ardhurave.

BINJAKËT
Klima per te dashuruarit nuk pritet te jete shume e ngrohte dhe harmoni do jete e veshtire te vendoset. Gjithsesi keshilla e yjeve eshte t’i shprehni pa ngurruar ato qe ndjeni edhe pse ai qe keni ne krah nuk mund t’iu besoje. Beqaret do kene te reja mjaft interesante. Perfitoni sa te mundni! Asgje e rendesishme nuk do ndodhe ne planin financiar. Mos merrni asnje venim dhe tregohuni vigjilente.

GAFORRJA
Duke qene se pasioni i zjarrte ka pak kohe qe iu ka pushtuar, sot do mundoheni te jeni me te kuptueshem dhe me tolerante me ate qe keni ne krah. Rezultatet do jene mjaft pozitive. Beqaret do bien shume ne sy. Disa do njihen me persona te vecante gjate nje darke me shoqerine. prisni edhe pak qe te vije momenti i pershtatshem per investime sepse financat nuk jane ne gjendjen e duhur.

LUANI
Entuziazmi ne jeten e cifteve do te rritet dhe ju mund te beni cmenduri. Mos harroni t’i shprehni here pas here partnerit sa shume e dashuroni. Ai do ndihet edhe me mire. Beqaret duhet te reflektojne me mire para se te vendosin te krijojne nje lidhje edhe pse personat ne fjale do iu ngjallin besim. Hena do ofroje mbeshtetjen e saj ne planin financiar dhe ju do i rregulloni te gjitha problemet qe kishit.

VIRGJËRESHA
Nje keq menaxhim i financave te perbashketa mund te sjelle probleme nese bashkejetoni me dike. Do kete debate de mosmarreveshje. Beqaret do kene nje dite te favorshme ne planin sentimental. Edhe pse mund t’iu pelqeje mjaft dikush tregohuni indiferente ne fillim. Do e beni me shume per vete ate. Me financat pjesa me e madhe nuk do i kete punet mire. Tregohuni shume te matur.

PESHORJA
Nen influencen e Saturnit do jeni me te gatshem te beni leshime ndaj partnerit dhe ambienti do jete me i ngohte. Sensualiteti do jete pjese e kesaj dite dhe ka momente qe do shkoni ne qiell te shtate. Beqaret do gjenden perballe zgjedhjeve te veshtira. Mendohuni mire para se te vendosni. Paraja eshte mjaft e rendesishme prandaj nese nuk doni te ngeleni pa gje, beni kujdes me shpenzimet.

AKREPI
Do keni shume fat sot ne jeten sentimentale ju cifte. Fale perkujdesjes qe do i kushtoni partnerit ai do ndihet mire dhe ju gjithashtu. Perfitoni nga kjo dite per te bere edhe dicka me interesante. Beqaret nuk do i fshehin me ndjenjat por do i shprehin gjithcka atij qe pelqejne. Marsi do ua mbroje financat dhe do iu beje te jetoni me mire se kohet e fundit. Mund te beni edhe ndonje transaksion.

SHIGJETARI
Per pjesen me te madhe te cifteve nuk do kete probleme. Partneri do i kuptoje prioritetet tuaja dhe do ua plotesoje deshirat. Mos kerkoni me shume sesa duhet! Beqaret do jene sharmante dhe do e bejne menjehere per vete ate qe pelqejne. Disa do kene edhe dashuri me shikim te pare. Nese tregoheni me te matur ne sektorin financiar nuk do keni asnje problem me buxhetin.

BRICJAPI
Deshirat e atyre qe jane ne cift do fillojne te realizohen nje nga nje gjate kesaj dite. Ata nuk do ndjehen ne asnje moment vetem dhe do marrin shume puthje e ledhatime nga partneri. Edhe beqaret do kene ndryshime pozitive ne jeten sentimentale. Hidhini hapat nje nga nje e mos u nxitoni. Do dini si te ruani ekuilibrin financiar dhe te shpenzoni nga pak. Nuk do keni probleme me buxhetin.

UJORI
Gjerat do shkojne mire ne planin sentimental per ciftet. Kujdes, nese filloni te flisni per cdo gje tjeter pervec dashurise ai edhe mund te merzitet. Tregohuni te matur! Beqaret do jene ne medyshje per te ruajtur lirine apo per te perjetuar emocione te forta duke u lidhur me dike. Reflektoni me kujdes! Me financat do keni fat dhe do jeni te mbrojtur. Me ne fund do ia plotesoni edhe qejfin vetes.

PESHQIT
Marsi, planeti i deshirave dhe seksualitetit do jete i pozicionuar mire ne jeten e e cifteve. Atmosfera do te ndizet dhe pasioni do arrije kulmin. Shfrytezojeni sa te mundni kete dite. Beqaret do terhiqen me se shumti nga me te medhenjte ne moshe. Nese jeni te bindur pe rate qe doni, mos keni frike te tentoni. Problemeve financiare do iu gjeni zgjidhje dhe me ne fund do jeni te qete.

close