Harrojeni Luana Vjollcën, mbesa e saj i lë pas të gjitha

Shumë e bukur është edhe mbesa e tyre brune, Jori.
Motrat Marina dhe Luana Vjollca janë konsideruar jo vetëm si femra joshëse, por edhe shumë simpatike, transmeton Gazeta Metro.      
Por biondet joshëse duket se nuk janë të vetme bukuroshe të familjes Vjollca. Shumë e bukur është edhe mbesa e tyre brune, Jori.
Fotot e saj i ka publikuar shpesh Marina në Instagram duke e konsideruar Jorin një femër shumë të bukur. Dhe nuk është çudi që Jori në të ardhmen ti bashkohet televizionit dhe të ndjekë gjurmët e tezeve të saj.    
Për më shumë shikoni fotografinë e saj, se sa e bukur duket.——————————————–
Ju pëlqeu “Harrojeni Luana Vjollcën, mbesa e saj i lë pas të gjitha”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

close