Harrojeni Loredanën, shoqja e saj bukuroshe po i “çmend” të gjithë

Kjo është shoqja bukuroshe e Loredanes.
Loredana Zefi është ndër emrat më të përfolur të shoëbizit shqiptar, kjo për shkak të të gjitha rrethanave në jetën e saj private, por jo vetëm, shkruan “Kosovarja”.      
Loredana së fundi ka marrë pjesë edhe në “MTV”, ku gjithashtu u shperblye.
Shqiptarja Loredana Zefi, së fundi është bërë një nga emrat më me influencë në muzikën gjermane dhe jo vetëm. Ajo, ndonëse jeton në Zvicër, muzika e saj dëgjohet kryesisht në Gjermani, shkruan “Kosovarja”.    
A e dini se kush është shoqja e ngushtë e Loredanes? Ajo, është artistja bukuroshe me emër e njohuri si Missgamour.


——————————————–
Ju pëlqeu “Harrojeni Loredanën, shoqja e saj bukuroshe po i “çmend” të gjithë”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

close