Hailey Baldwin ndryshon komplet pamjen

Sa herë që thuhet emri i saj në mendje të vjen imazhi i një vajze bionde me flokët deri tek supet dhe me format fizike të lakmueshme.

Hailey Baldwin është një nga modelet më në zë në botë, vetëm 22 vjeç dhe gëzon një famë që shumë vajza do ta ëndërronin. Së fundmi ajo ka pozuar për Interview Magazine duke bërë një ndryshim total. Hailey i ka lyer flokëtnë të zezë dhe i ka prerë në stilin Bob një nga më të pëlqyerit kohët e fundit.

Këto ndryshime i kanë dhënë një tjetër pamje nga ajo e zakonshmja aq sa në fillim kur sheh fotot të duket se ajo nuk ëhstë Hailey.

Hailey na kthen pas në kohë me look-un dhe me ondet e mëdha që e bëjnë të duket sikur ka dalë nga kopertinat e viteve ’90, në disa prej fototve që ka realizuar për revistën. /Blitz.al/

——————————————–
Ju pëlqeu “Hailey Baldwin ndryshon komplet pamjen”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

close