Gruaja e Arianit më e mërzitur se kurrë, do t’iu përlot me këtë postim

Para një muaji si pasojë e rënies së një orteku në Brezovicë ndërroi jetë zëvendësministri I Diasporës, Arian Daci.
Ai ishte djali I vetëm I akademikut, Nexhat Dacit, shkruan ORAinfo.      
Ariani la pas vetës gruan dhe dy djemtë.
E gruaja e tij, Merita, nuk po mund ta përballojë humbjen e burrit e këtë po e tregon me fotot që I poston pothuajse çdo ditë./ORAinfo/    


——————————————–
Ju pëlqeu “Gruaja e Arianit më e mërzitur se kurrë, do t’iu përlot me këtë postim”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

close