Gresa shtatzënë? Flet për herë të parë këngëtarja

Gresa Behluli po vazhdon të jetë në qendër të medieve rozë.
Ajo është shumë e komentuar sidomos në këtë kohën e fundit pasi u martua dhe bëri dasmë madhështore, përcjell ORAinfo.      

Gresa është mjaft aktive edhe me postime në rrjete sociale.    
Së fundi, ajo ka hapur një pyetësor në Instastory e dikush e pyet se a është shtatzënë.
Gresa përgjigjet se nuk është shtatzënë por vetëm ka shtuar pak kilogramë./ORAinfo/——————————————–
Ju pëlqeu “Gresa shtatzënë? Flet për herë të parë këngëtarja”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

close