Gili e veshur në fustan nusërie, publikoi foton më të bukur me burrin

Gili është këngëtarja që gjithmonë ka qenë në qendër të medieve rozë dhe publikut.
Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe qysh në fillim u bë e preferuara e publikut, përcjell ORAinfo.      

Gili është tejet aktive si me këngë të reja ashtu edhe në festa të ndryshme.    
Së fundi ajo ka qenë pjesë e një program të inqizuar për vitin e ri.
Ajo shfaqet e veshur në fustan nusërie, e krah burrit publikoi foton më të bukur./ORAinfo/


——————————————–
Ju pëlqeu “Gili e veshur në fustan nusërie, publikoi foton më të bukur me burrin”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

close