Gëzimja me burrin në New York, pamja e saj mori tërë vëmendjen

Gëzime Hamzaj është reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.
Ajo dhe Hamza janë martuar para një muaji dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë të madhe në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.    

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.
Të dy bashkë po kalojnë pushime të bukura, e tani kanë shkuar në Neë York.
Nga atje kanë publikuar një foto, ku Gëzimja si gjithmonë po duket mjaftë bukur./ORAinfo/


close