Getoar Selimi nuk kupton ku gjejnë artistët inspirim në kohë si këto

Së fundmi ka pasur një mori publikimesh të projekteve të reja.

Disa ishin rezultat i punës së mëhershme para pandemisë e disa erdhën si produkt i ditëve të karantinimit.

Mirëpo, reperi Getoar Selimi nuk mund të kuptojë se ku po gjejnë inspirim artistët në këto kohë.

Me ‘këto kohë’ artisti dukshëm nënkupton situatën momentale në vend dhe botë.

Këtë postim reperi e bëri gjatë ditës së djeshme në llogarinë e tij në Twitter. /Prive.al

close