Genta me ndryshim të madh në pamje, shikoni si po duket me look-un e ri

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.
Përveç muzikës, Genta është shumë e përfolur sidomos për jetën private, përcjell ORAinfo.  

Gentën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale. 


Sot, ajo përmes një fotografie ka treguar se ka prerë dhe ngjyrosur flokët.
E më këtë pamje, Genta po duket krejt ndryshe./ORAinfo/


close