Genta Ismajli shfaqet duke e puthur këtë mashkull

 

Njihet si këngëtarja e cila që me paraqitjen e saj të parë ka shpërthyer si eksploziv.

Genta Ismajli është ndër femrat më të guximshme që solli diçka më ndryshe dhe të rrallë prej këngëtareve tjera, shkruan “Kosovarja”.

Prej fillimit të karrierës erdhi unike dhe ende po vazhdon të mbes e tillë me një stil që nuk mund ta kopjoj askush tjetër.

Thuajse, shumica e njohin nënën e Gentës e cila është një zonjë mjaft e bukur. Por sonte Genta na prezanton me babain e saj të cilit jo rrallë herë i ka dhënë meritat si një prind i mrekullueshëm edhe publikisht.

E cilin mashkull tjetër mund ta puth me kaq dashuri Genta?

Një dashuri e pastër, e çiltër kështu di të jetë e një vajzë për prindin./Kosovarja/.

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Genta Ismajli shfaqet duke e puthur këtë mashkull”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

close