Eni nën përqafimin e një mashkulli tjetër, ky është reagimi i Gencit

Genc Prelvukaj nervozohet me foton më të fundit të të fejuarës së tij, Eni Koci.

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Eni Koci, u bë kryetema e mediave rozë së fundi.

Ajo publikoi një fotografi nga shesh xhirimet e klipit të ri, ku shihej nën përqafimin e një mashkulli dhe me këtë postim paralajmëroi projektin e ri muzikor.

Fotografia që Eni ka postuar

Sipas artistes,
projekti mban titullin “Sekreti”.

Në këtë postim Genci i la këtë koment, duke u shprehur ‘xheloz’ në një farë mënyre. Ndërsa, ajo ia ktheu “dashuri”.

Komenti i Gencit

Genci dhe Eni u fejuan në dhjetor të vitit 2018./21Media

View this post on Instagram

Sekreti

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on

close