Eni Koçi paska edhe një dashuri

Këngëtarja, Eni Koçi ka kohë që është në lidhje dashurie me Genc Prelvukaj.Çifti kalojnë shumë mirë dhe shihet se janë shumë të lumtur.

Por jo vetëm Gencin, Eni siç e ka publikuar në Instagram paska edhe një dashuri tjetër.

Artistja shqiptare ka publikuar një fotografi të qenit të saj të cilin e mban në shtëpi duke e quajtur dashuri.

‘Dashuria ime’, ka shkruar Eni në foto.

close