Egzona sjellë foton më të bukur të Albatritit me vajzën në krahë

 
 

Çifti i njohur i familjes Muqiqi po vazhdojnë të marrin vëmendje.

Ani pse këngëtari i dashur për publikun është shumë i angazhuar me projekte muzikore, ai gjen kohë edhe për bashkëshorten e tij Egzonën dhe tre fëmijët e tyre, shkruan “Kosovarja”.

  
  

Çifti komentohen shumë shpesh për postimet dhe paraqitjet që ia sjellin publikut, çdo herë si një çift i dashuruar.

Amelia është fëmija i tyre i parë, ndryshe edhe gëzimi i tyre i parë që i bëri të lumtur mbarë familjen Muqiqi.

Ajo po del të jetë edhe më e ‘favorizuara’ e çiftit Muqiqi, mbase që është fëmija i parë.

Së fundi, Egzona sjellë imazhin më të bukur të Albatritit me të, ku shihet duke e përqafuar me shumë dashuri./Kosovarja/.

 
 

——————————————–
Ju pëlqeu “Egzona sjellë foton më të bukur të Albatritit me vajzën në krahë”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

close