Egzona ka dalë me veshje plot stil, por vëmendjen morën kilogramët e saj të tepërt

U bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani është shumë e përfolur.
Egzona Muqiqi është gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit, shkruan ORAinfo.      

Janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë të jetë gjithmonë në qendër të medieve rozë.    
Egzona nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale krahas angazhimeve që i ka në profesion.
Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me veshje plot stil, mirëpo ato që morën vëmendjen janë veshjet e saj plot stil./ORAinfo/——————————————–
Ju pëlqeu “Egzona ka dalë me veshje plot stil, por vëmendjen morën kilogramët e saj të tepërt”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Author: Fiks AL