Edona vjen si magji, mahnitëse në këtë fustan

Edona Llalloshi duket sikur i ka ndalur vitet.

Këngëtarja e mirënjohur dhe shumë e dashur për publikun po vazhdon të impresionoj me pamjen, shkruan “Kosovarja”

Krahas zërit të mrekullueshëm ajo po sjellë ëmbëlësi, elegancë përmes stilit unik.

Tamam nje zonjë e vërtetë që nuk lë hapësirë për kritika, çdoherë vjen e kompletuar.

Festat e fundvitit po ia vënë në pah më tepër bukurinë teksa në secilin edicion festiv po vjen plotë shkëlqim.

Thjeshtë e mrekullueshme vjen edhe sot me një fustan të këndshëm dhe elegant.

Me linjat trupore ta merr mendja se është në adoleshences e saje jo nënë e dy fëmijëve. Për lakmi./Kosovarja/

——————————————–
Ju pëlqeu “Edona vjen si magji, mahnitëse në këtë fustan”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

close