Edhe vajza e Remzies po agjëron, shikoni çka bën për iftar

Riola Hamzaj është vajza e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit

Ajo u bë tejet e njohur sidomos në dasmën e vëllait të saj, Hamzës

Riola tani është tejet e përfolur për jetën e saj e të cilën nuk po heziton ta ekspozojë në rrjete sociale

E sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën na tregon që po agjëron dhe për iftar ka shkuar të hajë picë./ORAinfo

close