E vërteta rreth ndarjes së Feros me Arbenitën

Shumë fjalë e lajme janë dëgjuar dje në lidhje me Feron dhe Arbenitën

Dyshja u bë pre e këtyre lajmeve pasi u përhap lajmi se kinse janë ndarë dhe më nuk egziston asnjë lidhje mes tyre, shkruan Kosovarja

Por, e gjithë kjo duket të ketë qenë një shaka e madhe nga ana e tyre, sepse siç kuptojmë ishte Arbenita ajo që e bëri sot të ditur këtë gënjeshtër goxha të madhe dhe të kot

Ndër të tjera ajo kishte shkruar “ Urrejta është e vërtet!! Njerëzit të urrejnë kur ti je mirë dhe ke një lidhje të mrekullueshme. Ps e hëngrët keq

Nuk dihet shkaku përse të kenë vepruar në këtë mënyrë, por siç lënë të kuptojmë dyshja vërtetë se janë të etur për vëmendjen e të gjithëve dhe kjo po i shtyen të shpifin fjalë nga më të pavërtetat. /Kosovarja

close