E TMER RSHME/ Harroi çelsat e shtëpisë, 18-vjeçarja gjendet e va rur në kangjellat e vilës (Foto)

U kthye në shtëpi pas mbrëmjes së kaluar me miqtë në diskotekë, por befas kuptoi se nuk i kishte çelësat dhe vendosi të kapërcente kangjellat e portës, por mbeti e va rur në fyt me bluzën që kishte veshur.

Është kjo ngjarja e rëndë e ndodhur gjatë natës mes të shtunës dhe të diela, në Ivrea, të Piemonte, Itali.

Një vajzë 18-vjeçare, Erika Russo Testagrossa, gjeti vd ekjen trag jikisht, e va rur në kangjellat e vilës ku jetonte.

Ngjarja e rëndë u zbulua mëngjesin e së dielës nga motra e vik timës, e cila vuri kujën.

Në vendin e ngjarjes mbërriti mjeku ligjor dhe policia, ku paraprakisht dyshohet për ngjarje aks identale, ndërkohë që hetimet lidhur me ngjarjen janë në vijim.

     

close