E tepron Learta, del me fustan të shkurtër

Learta Jakupi vishet më shkurt se asnjëherë.
E njohur si reja e Shyhrete Behlulit, Learta Jakupi tashmë e ka bërë emrin e saj dhe njihet mirë nga publiku.      
Learta, ka studiuar për gazetari dhe gjithashtu për muzikë. Ajo, është edhe soliste operistike.
Learta Jakupi, e njohur si reja e këngërares Shyhrete Behluli, ka një faqe mjaftë të ndjekur në Instagram, ku poston fotografi të ndryshme nga jeta e saj, shkruan “Kosovarja”.    
Në foton e fundit, Learta shfaqet nga vetura e saj luksoze, me një fustan mjaftë të shkurtër.


——————————————–
Ju pëlqeu “E tepron Learta, del me fustan të shkurtër”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

close