E pa grimosur, e me veshje sportive kështu nis ditën reja e Shyhretes

 

Learta Jakupi është reja e këngëtares më të popullarizuar në vend Shyhrete Behlulit, e cila për nga fama i afrohet mjaft shumë vjehrrës së vet.

Learta cilësohet si një femër e bukur dhe e zgjuar , ku prin në listën e nuseve më të pëlqyera, shkruan “Kosovarja”.

Që nga martesa me Kushtrimin, reja e Shyhretes ka pushtuar media rozë ku çdo lëvizje e saj menjëherë bëhet lajm.

Ndryshe prej ditëve tjera të zakonshme, edhe për Leartën vikendi është një ditë ku duhet ta shfrytëzojë për pak relaks.

Sot ajo shfaqet sportive, e thjesht dhe natyrale ashtu siç nuk e kemi parë më herët./Kosovarja/.

 

——————————————–
Ju pëlqeu “E pa grimosur, e me veshje sportive kështu nis ditën reja e Shyhretes”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Author: Fiks AL