Dua Lipa tregoi pse i fshiu të gjitha fotografitë nga Instagrami

 

Këngëtarja 24 vjeçare tregoi së fundmi arsyen pse fshiu të gjitha postimet e vjetra nga Instagrami para se të dalë albumi i saj i ri.

“Për mua, ishte vetëm t’ia provoja vetes se mediat sociale nuk janë me të vërtetë reale në atë se çfarë ti të bësh, atë që poston dhe mund të zgjedhësh si t’i përdorësh rrjetet sociale. Ishte më shumë për qejf”, tha ajo.

  

  

“Ato kujtime gjithmonë do të jenë aty. Kam jetuar përmes tyre dhe nuk do t’i harroj kurrë. I kam ato fotografi dhe duhet t’i mbaj ato”.

 
 
  
 
  
  
 
 
  
  
 
  View this post on Instagram 
 
  
 
 
  
  
  
 
 
  
  
 
 
  
  
  
 
 

got the mad tekkers for a rainy day

A post shared by FUTURE NOSTALGIA 2020 🔐💛 (@dualipa) on

 

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Dua Lipa tregoi pse i fshiu të gjitha fotografitë nga Instagrami”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

close