Donikë, a je ti a Shkurte Fejza?

 

Donika Kadaj-Bujupi është një figurë e njohur e skenës politike kosovare, shkruan “Kosovarja”

Kadaj-Bujupi është nga femrat më të aktive të politikës e cila ka ngritur zërin për shumë çështje të rëndësishme shtetërore.

Ajo është politikane nga radhët e AAK-së e cila e njeh mirë politikën dhe ka vizione të qarta.

Donika edhe këtë herë hynë në listën për deputete të Kuvendit, ndërkohë që ka filluar aktivitetet e saj parazgjedhore.

Kurse ajo që bie në sy në paraqitjet e fundit është stili i saj i ri dhe shumë ndryshe nga ajo e zakonshme.

Donika shfaqet mjaftë elegante dhe me sharm, frizura e re e së cilës ngjanë me atë të Shkurte Fejzës, saqë për një moment hutohesh dhe mendon: “Donikë a je ti a Shkurte Fejza”?/Kosovarja/

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Donikë, a je ti a Shkurte Fejza?”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Author: Fiks AL