Diellza Kolgeci shtatzënë, do të befasoheni sa shumë ka ndryshuar

Diellza Kolgeci është një prej emrave më të përfolur në publik e në media dhe krejt kjo për shkak të pamjes së saj

Ajo dhe basketbollisti i njohur, Fisnik Berisha po presin të bëhen prindër për herë të parë

Diellza para lindjes ka realizuar një set fotografik

E ajo që merr gjithë vëmendjen është se Diellzën e ka shëndoshur shtatzënia, përcjell ORAinfo

close