Diellza Kolgeci – një nënë gjidhënëse, publikon imazhin e ëmbël (FOTO)

Ku ka më mirë se të jesh një nënëgjidhënëse…

Gjidhënia ka shumë veti të mira shëndetësore për
fëmijën dhe këtë gjë po e shijon modelja e njohur Diellza Kolgeci, e cila u bë
nënë ditë më parë.

Ajo solli në jetë vajzën e saj Helena, të cilën
e ka me të dashurin e saj, basketbollistin e njohur Fisnik Rugova.

Diellza publikoi momentin e ëmbël, teksa
ushqen vajzën me gji.

Edhe pse ajo ia mbuloi vajzës fytyrën, kjo
fotografi na i mori zemrat./Prive.al

close