Demi “bo mbardon” rrjetin me “asetet” e saj, tregon format “shpërt hyese” nga Ibiza (Foto)

Demi Rose ka treguar gjoksin e saj seksi në bikine të kuqe derisa modelja ka vazhduar ti shijojë pushime në Ibiza

Ajo mori famë për format e saj të kolme dhe fizikun e saj të jashtëzakonshme.

Demi Rose edhe sot ka postuar një foto tepër të nxehtë para 10.5 milionë ndjekësve të saj në rrjetet sociale, e ku tregon gjoksin dhe të pasmet e saj.

Modelja, ka tregur gjoksin e saj të përmasave të mëdha në bikine të kuqe derisa sot është shfaqur në të brendshme të zeza e ku nuk ka të vëna fare jelek. /GazetaExpress/

     

close