Dafina duket joshëse në foton e fundit

 
 

Dafina Zeqiri duket joshëse në foton e fundit të postuar.

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, në llogarinë e saj në Instagram e ka publikuar një fotografi në të cilën duket joshëse.

  
  

Në imazhin e postuar ajo ka treguar këmbët dhe gjoksin pa reçipeta. Po ashtu në pah i ka vënë edhe tatuazhet e shumta që i ka në trup.

Dafina njihet si një femër e cila merr guximin që të realizoj foto në të cilat shfaqet joshëse dhe e zhveshur./Lajmi.net/

 
 

——————————————–
Ju pëlqeu “Dafina duket joshëse në foton e fundit”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

close