Brenda ditëlindjes përrallore të Renesë

Vajza e Robert Berishes dhe Nora Istrefit, i ka mbushur katër vjeç. Bukuroshja e vogël ka shkëlqyer në festën e ditëlindjes, shkruan “Kosovarja

Renesë i është organizuar një festë e veçantë, e ndërtuar mbi temën “Lol

Në festën e ditëlindjes dominonte ngjyra “pink”, ndërkaq fustani i të vogles ishte me ngjyrë të zezë, shkruan “Kosovarja

Prindërit e të vogles dukeshin shumë të lumtur në këtë festë speciale për të voglen e tyre. /Kosovarja

close