Bëhen bashkë ‘Bilbilat e Mushtishtit’, mungon Shyhretja

Është koha kur këngëtarët kosovarë po bëjnë xhirimet për festat e fundvitit.
Kjo kohë bën që të takohen këngëtarët me kolegët e tyre dhe të festojnë së bashku, përcjell ORAinfo.      

Sot, disa nga ‘Bilbilat e Mushtishit’ janë takuar bashkë në një festë.    
E në mesin e Motrave Mustafa, Shkurte Fejzës, Gresa Behlulit e Remzie Osmanit, është Shyhrete Behluli ajo që po mungon.
Ndoshta është raporti i tyre ai që ka bërë të mos takohen më./ORAinfo/——————————————–
Ju pëlqeu “Bëhen bashkë ‘Bilbilat e Mushtishtit’, mungon Shyhretja”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

close