Ava Max joshëse, pozon para pasqyres

 
 

Ava Max është këngëtarja shqiptare e cila po i bashkohet këngëtareve të suksesshme shqiptare në skenën ndërkombëtare muzikore, shkruan Indeksonline.

Ajo është krijuese e shumë hiteve të cilat janë pritur shumë mirë nga publiku si : “Sweet but Psycho”, “Torn” apo “So Am I”.

  
  

Përpos muzikës që bën ajo njihet edhe për paraqitjet e saj publike, mjaft të veçanta dhe unike.

Së fundmi ajo para pasqyres ka pozuar mjaft joshëse, duke ekspozuar linjat e saj.

Kujtojmë që kënga e saj më e re është “Tabu”, videoklipi i së cilës u publikua ditë më parë.

 
 

——————————————–
Ju pëlqeu “Ava Max joshëse, pozon para pasqyres”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

close