Atë që e bëri ditë me parë Nora, sot po e bën Roberti!

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë dy emra shumë të përfolur në publik.
Dyshja para pak ditëve i dhanë fund martesës së tyre shumë vjeçare, përcjell ORAinfo. 
Nora ditë me parë kishte dal më shoqëri e në mesin e tyre ishte edhe politikani i njohur, Besnik Tahiri.
  
Ky takim duket se kishte ndodhur për ta përkrahur kandidaturën e Tahirit për deputet.
E përkrahje për Besnik Tahirin ka dhënë edhe ish-burri i Nora Istrefit, Robert Berisha.
Ai sot ka publikuar një foto të Tahirit duke bërë thirrje që ta votojnë atë në zgjedhjet e parakohshme parlamentare që do të mbahen me 6 tetor. /ORAinfo/——————————————–
Ju pëlqeu “Atë që e bëri ditë me parë Nora, sot po e bën Roberti!”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

close