Arbenita sqaron postimet për ‘ndarjen’ me Feron: E hëngrët keq

Fero dhe Arbenita provokuan të gjithë me gjestet që ata i bënë për ndarjen e tyre, “ e hëngrët keq” u shpreh ajo

Cifti simptij duket se ia arritën qëllimit duke i bërë
edhe mediat të mbushen me lajmet rreth ndarjes së tyre, shkruan Gazeta Express.

para disa ditësh qarkulluan lajme rreth ndarjes së
ciftit më të ri të skenës sonë.

Edhe pse ishte dyshuese ndarja, duke mos i fshirë të
gjitha fotot në rrjetet e tyre, ata e morën vëmendjen që dëshiruan.

Arbenita ka bërë një postim në Instastory ku ka thënë
se “ Urrejta është e vërtet!! Njerëzit të urrejnë kur ti je mirë dhe ke një
lidhje të mrekullueshme. Ps e hëngrët keq”, e të njëjtën e postoi edhe reperi
nga Gjilani.

Duket se edhe kjo dyshe dëshiron të ketë më shumë vëmendjen e njerëzve dhe mediave. / Gazeta Express/

close