Analisti paralajmëron zhvillime për a tentatin ndaj prokurorit: Nesër do dëgjoni…

Një person është shoqëruar gjatë ditës së sotme lidhur me hetimet intensive që po zhvillohen nga prokurorët e krimeve të rënda për at entatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj në autostradën Tiranë-Durrës.

I ftuar në studion e emisionit “Opinion” në Tv Klan, analisti Lorenc Vangjeli thotë se ditën e nesërme pritet të bëhet publik emri i tij. Sipas tij, ky person dyshohet se është vr asës me pagesë.

Ndërsa gazetari Koka saktësoi se i shoqëruari është person me precedent p enal.

Blendi Fevziu: Ajo që më thatë ju si lajm është që një person që dyshohet se është një nga tre…

Lorenc Vangjeli: Nesër ju do të dëgjoni emrin e tij.

Spartak Koka: Është një person me precedent të mëparshëm p enal.

Lorenc Vangjeli: Mendohet se është vr asës me pagesë dhe punon për llogari të një grupi kr iminal në Durrës. Interesi shumë milionësh për Gjirin e Lalzit është ajo çfarë shpjegon dinamikën e të gjithë asaj çfarë ndodhi. /tvklan

     

close