Afrona grimohet vetë, kaq e bukur është bërë

Afrona Dika u bë e njohur për publikun si e dashura e këngëtarit të mirënjohur, Bleros.
Ajo dhe këngëtari para pak javëve i dhanë fund beqarisë me një dasmë madhështore, përcjell ORAinfo.      

Afrona është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë në formë.    
Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është grimuar vetë dhe kështu po duket më e bukur se kurrë./ORAinfo/——————————————–
Ju pëlqeu “Afrona grimohet vetë, kaq e bukur është bërë”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

close