Afrona e kallë jo veç atmosferën, e kallë edhe Bleron

Afrona dhe Blero janë çifti më i përfolur në estradë, ku edhe pak ditë dashurinë e tyre do ta kurorëzojnë me një dasëm madhështore.

Çifti që moti kanë filluar duke zbuluar detaje të shumta rreth eventit të mbrëmjes, shkruan “Kosovarja”.

Veçmas kësaj, Afrona tek vetja ka bërë ndryshime të shumta në pamjen fizike, e cila pritet të bëhet një nuse e mrekullueshme.

Mirëpo, para dasmës së tyre, çifti mbrëmë kanë qenë pjesë e një dasme tjetër.

Është Afrona e cila ka publikuar disa momente, ku po duket e mrekullueshme në një fustan të zi, ndërsa Blero i veshur me kostum të zi.

Me lëvizjet dhe vallëzimin e saj perfekt Afrona përveç që e kall atmosferë në dasëm pa dyshim e kallë edhe Bleron.

Këto video flasin më shumë për fizikun dhe atmosferën që krijoi Afrona. /Kosovarja/

Afrona Dika

Publiée par Kosovarja Video sur Dimanche 15 septembre 2019

 

Afrona Dika

Publiée par Kosovarja Video sur Dimanche 15 septembre 2019

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Afrona e kallë jo veç atmosferën, e kallë edhe Bleron”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

close