Afërdita pozon afër burrit, shfaqet me shumë stil

Ajo është njëra ndër emrat më të përfolur.
Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj, njihet si një vajzë mjaft atraktive në skenën muzikore shqiptare, shkruan Indeksonline.      

Ajo tashmë një kohë jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës bashkë me të dashurin e saj, Jakub Kindl.    
Afërdita vazhdimisht pozon përkrah të dashurit të saj, e njësoj ka bërë edhe së fundmi kur ajo ka pozuar në ashensor përkrah të dashurit, e që nuk ka hezituar që ta publikonte fotografinë në llogarinë e saj në Instagram——————————————–
Ju pëlqeu “Afërdita pozon afër burrit, shfaqet me shumë stil”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

close