Aferdita po din t’i shijoj pushimet, kaq e lumtur pranë bashkëshortit

Me zërin e saj të veçantë ka kultivuar gjithmonë muzikë të mirëfilltë, duke lënë gjurmë të pashlyeshme, shkruan “Kosovarja

Aferdita Demaku ka një karrierë të gjatë e të suksesshme muzikore


Është mjaftë e dashur dhe shumë e kërkuar në ahengjet familjare, kudo që ka shqiptarë

Krahas angazhimeve në skenën muzikore, ajo kohë pas kohe udhëton në vende të ndryshme, duke kaluar momente të mira me familje

Aferdita, ndonëse gjatë në skenën muzikore, sikur po rinohet çdo herë e më shumë

Në imazhet që ndanë me publikun, duket si adoleshente e jo si një nënë e dy fëmijëve

Shpesh shfaqet me bashkëshortin e saj me të cilin kanë jetë të lumtur bashkë

Ata ka disa ditë që ndodhen në Gjermani, nga ku dhe këngëtarja po publikon pamje të ndryshme

Momente të bukura pranë bashkëshortit po i shijon më së miri

Çifti shihen pranë liqenit më të lumtur se asnjëherë

Duket sikur pushimet nuk kanë të ndalur për ta, pasi para një muaji kishin zgjedhur ishujt Maldive, për të festuar 40 vjetorin e lindjes./Kosovarja

close