Afërdita paralajmëron këngë të re me djalin, pamja e tyre ju lë ‘gojëhapur’

Afërdita Demaku është një këngëtare shumë e njohur kosovare.
Me këngët e saj arriti të bëhet e pëlqyer që në daljen e parë në skenë, përcjell ORAinfo.      

Talentin për muzikën, afërdita duket se e ka trashëguar edhe tek fëmijët e saj sepse të dy tani merren me muzikë.    
Sot, Afërdita ka paralajmëruar një këngë të re me djalin e saj.
Dhe në foton e publikuar, nënë e djalë ju mahnisin me pamjen./ORAinfo/


——————————————–
Ju pëlqeu “Afërdita paralajmëron këngë të re me djalin, pamja e tyre ju lë ‘gojëhapur’”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

close