Adrian Gaxha i përvishet punës, realizon vet shtëpinë e ëndrrave

Ndonëse jo aq aktiv me projekte e koncerte muzikore, Adrian Gaxha ashtu si edhe të gjithë artistët tregon përditshmërinë e tij përmes postimeve në rrjete sociale

Këngëtari shqiptar nga Shkupi ndonëse ka punët mirë financiarisht dhe pavarësisht famës, ai iu është përvishur vet punës, teksa shihet me vegla pune në duar

Ai shihet para një shtëpie që është duke e ndërtuar ku ka shkruar: Unë kam një ëndërr

Kjo tregon se Adriani është modest dhe punëtor./Indeksonline

close