Adelina zbulon se burri i saj ka qenë i martuar dhe ka një vazjë, tregon si sillet me të

Adelina Tahiri kohëve të fundit është bërë më ‘dorëlirë’ për dhënien e informatave personale fansave të saj.
Së fundi ka zbuluar atë që më pak është pritur, përcjell ORAinfo.
Ajo në media ka rrëfyer se burri i saj ka qenë i martuar më parë dhe ka një vajzë.

Këngëtarja ka treguar se ka raporte të mira me vajzën e tij dhe se burri i saj maqedonas tanimë është baba i dy fëmijëve./ORAinfo/

close