Adelina publikon foto duke fjetur

 
 

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze.

  
  

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se e ka zënë gjumi pranë djalit, e burri i saj nuk ka hezituar t’i fotografojë.

 
 

——————————————–
Ju pëlqeu “Adelina publikon foto duke fjetur”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

close