Adea shfaqet nga dhoma e hotelit, veshja e saj merr gjithë vëmendjen

Adea Pula është këngëtarja që u bë e njohur për publikun që kur ishte e vogël.
Ajo u bë e preferuara e të gjithë fëmijëve dhe ashtu mbeti për shumë vite, përcjell ORAinfo.      

Adea tani është larguar nga skena mirëpo ende vazhdon të jetë shumë e pëlqyer.
Ajo është shumë aktive në rrjete sociale ku publikon imazhe të ndryshme nga jeta e saj.    
Se fundi ajo ka publikuar një foto nga dhoma e hotelit.
E veshur në mënyrë sportive, Adea shfaqet në femër shumë e lëzetshme. /ORAinfo/


——————————————–
Ju pëlqeu “Adea shfaqet nga dhoma e hotelit, veshja e saj merr gjithë vëmendjen”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

close